Pension Kubů je umístěn s výhledem na Medvědín nad centrem města a tak cestu do lyžařských areálů, do centra, na promenádu kolem řeky nebo na nákup zvládnete pěšky za pár minut. Do ski areálu Svatý Petr, můžete dokonce dojet na lyžích.

Na terase nebo balkonu můžete pozorovat panorama hor a Špindlerova Mlýna. Našim hostům je k dispozici malý ale útulný wellness se saunou a whirlpoolem, kde můžete načerpat energii po horské túře nebo lyžovačce. Ochotný personál udělá vše pro Vaši spokojenost a nezapomenutelný pobyt. K dispozici je dále WiFi ZDARMA, fitness a solárium. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sprchou a WC a dvoupokojové rodinné apartmany mají vlastní vybavenou kuchyň.

Pro Váš klid nabízíme parkování v podzemní garáži, ze které v zimním období vyjedete bez vrstvy čerstvě napadaného sněhu a zamrzlých skel. V letních měsících možnost parkovat svého miláčka v garáži ocení především motorkáři a majitelé sportovních a dražších vozů. Těšíme se na Vás.

Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes!

infopensionkubu@seznam.cz
+420 606 451 101

Ceny za ubytování již od

CENA SE MĚNÍ DLE SEZÓNY, POČTU OSOB A DÉLKY POBYTU. PRO KONKRÉTNÍ NABÍDKU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE.

TURISTIK
500,-

CZK

STANDARD
600,-

CZK

APARTMENT
700,-

CZK

Pobyt u nás nabízíme i jako dárkový poukaz

Místní zábava

Ve Špindlerově mlýně můžete v zimních měsících navštívit sáňkařskou dráhu, Skiareál ve Svatém Petru a Medvědíně. Dále je zde mnoho kilometrů nádherných běžeckých tratí. V létě je možné zajezdit si na čtyřkolkách, koloběžkách ze Špindlerovky nebo Černé hory. Dále především děti uvítají možnost zajezdit si na bobové dráze, přejet přehradu na laně nebo zaskotačit si na opičí dráze. V místě je kino a nespočet restaurací, barů a diskoték. Dámy mohou nakoupit v mnoha místních obchodech se sportovně luxusním zbožím. Pro ty co dorazí bez vlastní sportovní výbavy jsou v místě k dispozici půjčovny kol a lyžařského vybavení.

Tipy na výlet

Kdo by i tak chtěl vidět něco víc, pak je tu asi 11km vzdálené Vrchlabí, Pec pod Sněžkou odkud jezdí lanovka na Sněžku, Jánské Lázně kde můžete projít kolonádu, ZOO Dvůr Králové a vojenská pevnost Hanička. Za Trutnovem můžete navštívit nádherné pískovcové skály Adršbach.

Horní 24, Špindlerův Mlýn